De eerste dag van onze avonturenklas zit er al weer op. Het was meteen een goedgevulde maar super leuke dag. Rond het middaguur kwamen we aan in Durbuy. Onze magen waren al goed aan het knorren en na het uitladen van de valiezen en het verdelen van de kamers, smulden we van een heerlijke lunch.
Helemaal klaar voor een toffe week vertrokken we richting centrum Durbuy voor onze eerste activiteit. De geschiedkundige wandeling was een groot succes. Met ‘Oscarwaardige’ acteerprestaties van onze kids, werd het een hele boeiende en leerrijke wandeling. Ook de gids zette zijn beste beentje voor en er werd heel wat afgelachen.
Na de wandeling kregen we alweer een maaltijd voorgeschoteld om zo vol goede moed te vertrekken richting de grot voor de speleoactiviteit. Hier en daar met een klein hartje en toch een beetje schrik kropen we één voor één de grot in. Alle kids deden dit fantastisch en waren heel erg trots op zichzelf! Moe en meer dan voldaan trokken we terug richting LPM. Nog even opfrissen en dan snel ons bedje in!
Dag 1 was meer dan geslaagd op naar morgen!